Naša firma bola založená v roku 1995. Našou hlavnou činnosťou bol dovoz a distribúcia plynových zásobníkových ohrievačov vody s priamym ohrevom. Rozbeh obchodu bol veľmi ťažký keďže firma bola medzi prvými na Slovenskom trhu, ktorá predstavila ohrev úžitkovej vody s priamym ohrevom v zásobníku. Postupne sa nám podarilo pomocou propagácie na opakovaných výstavách CONECO/RACIOENERGIA Bratislava a AQUA-THERM NITRA prepracovať k rozširovaniu našej predajnej siete.

Po štyroch rokoch sa obchod rozbehol a firma predala za rok zhruba 10 000 kusov spomínaných ohrievačov vody. Medzičasom sa začali objavovať konkurenčné výrobky a bolo potrebné rozšíriť sortiment. Dovtedy sme ohrievače vody dovážali z Ameriky a v ponuke boli len stojaté modely. V roku 1997 sa firma rozhodla pre okamžité rozšírenie sortimentu so závesnými modelmi a začali sme tieto produkty dovážať z Talianska.
V rokoch 2004 a 2005 sme zaznamenali zníženú tendenciu predaja a nedalo sa očakávať zvýšenie počtu predaných ohrievačov, lebo sa začali objavovať kombinované vykurovacie systémy aj s ohrevom vody. Cena plynu každoročne stúpa a náklady na ohrev úžitkovej vody a kúrenie sa stále zvyšujú. A preto sa naša firma začala od roku 2007 postupne zameriavať na využitie obnoviteľných zdrojov energie na ohrev vody a kúrenie. Rok 2007 bol pre firmu pokrokový. Firma sa presťahovala do nových priestorov ( Malotejedská 530/1, Dunajská Streda), kde dodnes prevádzkujeme svoju činnosť v 600 m² administratívnej budove a 500 m² skladových priestorov.

V administratívnej budove sa nachádza výstavná sieň, kde sú vystavené produkty, ktoré predávame. Na firemnej budove je namontovaný solárny systém na ohrev vody a podporu vykurovania. Na základe osobných dobrých skúseností sa začal predaj a montáž týchto solárnych systémov. Nami dodávané a montované solárne systémy sú spoľahlivé a ušetria až 80 % nákladov na ohrev úžitkovej vody a 20 % až 40 % celkových nákladov na ústredné kúrenie. Zákazníci, ktorí majú záujem o nami dodávané solárne systémy, môžu prísť k nám do firemnej budovy a osobne sa presvedčiť o funkčnosti a spoľahlivosti týchto zariadení.

Na začiatku roka 2010 bol sortiment znova rozšírený a doplnený kondenzačnými kotlami a tepelným čerpadlom, ktoré využíva geotermickú energiu. Kombinácia solárnych systémov a tepelného čerpadla slúži na celoročné pokrytie nákladov na ústredné kúrenie a ohrev vody. Nakoľko tepelné čerpadlo spotrebuje elektrickú energiu, firma má v pláne namontovať a sprevádzkovať fotovoltaickú elektráreň s výkonom 5 KW a ročným výkonom 6 až 7 MW. Fotovoltaické panely budú umiestnené na streche našej administratívnej budovy a budeme ho môcť prezentovať podobne ako solárne systémy a tepelné čerpadlá. Nami dodávané kondenzačné kotly QUANTUM s výkonom od 12 až 37 kW patria medzi najmenšie a najjednoduchšie kotly na trhu. Ponúkajú maximálnu komfort vykurovania a prípravy teplej vody, jednoduchú obsluhou, hospodárnosť a šetrnosť k životnému prostrediu.

Naša firma má po celom území SR rozsiahlu sieť predajcov a zároveň máme vyškolených zhruba 800 servisných technikov. Pre servisných technikov a montážne firmy organizujeme priebežne počas celého roka školenia.

O firme
O firme
O firme
O firme
O firme